Reklama

Jsme schopni zajistit veškeré druhy reklamy a distribuce. Spolupracujeme s kreativními grafiky, spolehlivými tiskárnami a dalšími dodavateli. Zaměstnáváme odborníky, kteří pracovali v různých typech médií a agenturách.

Na začátku úspěchu je vždy marketingová strategie a plán, obchodní plán a komunikační strategie. Tomu předchází definování cílové skupiny, analýza a monitoring konkurence. Až poté následuje výběr správných marketingových nástrojů.

Corporate identity – návrh jednotné image firmy na venek. Od návrhu loga a grafických prvků až po tisk firemních obálek, hlavičkových papírů, vizitek, oděvů, atd.

Letáky, etikety – grafický návrh, DTP, texty, tisk, korektury, distribuce.

Webové stránky – grafický návrh (cca 45% zákazníku se rozhodne podle vzhledu webu, zda setrvá nebo okamžitě opustí stránky), příprava textů, SEO, SEM, propojení na sociální sítě a prodejní kanály, e-shopy, databáze…

Tištěná média – grafické návrhy kampaně, texty, objednání kampaně a návrh efektivního opakování, výběr velikosti inzerce, umístění inzerátu, analýza vhodných médií pro vybrané cílové skupiny.

Rozhlasová reklama – návrh spotů, realizace nahrání spotu, výběr rádií a časů pro přesné zacílení na vybrané cílové skupiny.

Outdoorová a indoorová reklama – citylighty, reklamní cedule, navigace, plachty, letáky, plakáty, billboardy, megaboardy a další poutače, rámečky ve veřejné dopravě a další.

Online (internetový) marketing – analýzy webů, SEM (marketing ve vyhledávačích), SEO, Neslettery, e-mailing, linkbuilding, PPC kampaně, sociální sítě, věrnostní programy, bannery, advertainment, online partnerství, PR na internetu, podpora prodeje, direct marketing, affiliate marketing, reklama v obsahové síti, online reputation management, virální marketing, copywriting, vývoj aplikací. Více v části „online marketing“.

Mobilní marketing - SMS a MMS komunikace a soutěže, mobilní aplikace, hry

Public relation – eventy, firemní magazíny, PR články, tiskové zprávy, výroční zprávy, umisťování článků, udržování dobrých vztahů s novináři a budování nových, organizování tiskových konferencí, media training, krizové plány, monitoring médií, sponzoring a mnoho dalších aktivit. Více v sekci „Public relation“.

Podpora prodeje – eventy, ochutnávky. Od výběru hostesek a domluvy prodejních míst až po závěrečnou analýzu.
Myslíte si, že by pro Vás bylo přínosem, kdyby se někdo zkušený podíval na Vaši firmu nezaujatě? Zkuste nás. Nezávazně Vás navštívíme a ZDARMA si s Vámi popovídáme o možnostech. Nechte se překvapit naší připraveností. Můžeme Vám garantovat, že již po této schůzce sami uvidíte některá slabá místa své společnosti a čas strávený s námi pro vás nebude ztrátou.

Nebo si od nás nechte zaslat e-mailem otázky, jejichž odpovědi Vám samy napoví, jak si stojíte. Stačí zaslat email na adresu: petr@petrstastny.cz  a do subjektu napsat „otázky“.

Pokud máte zájem jen o některé odvětví marketingu, více informací naleznete v jednotlivých sekcích. Kde jsou blíže vysvětlena témata: propagace, online marketing, low cost marketing, virální marketing, marketing služeb, guerilla marketing, atd.